(098) 190-20-03
(063) 638-73-22
0
0

Ваш кошик порожній :(

Про що мріє людина – про комфорт, і він повинен бути присутнім у всьому від будинку до взуття. Спочатку Берци вважалися взуттям, створеної виключно для військовослужбовців. Сьогодні в ній хизується третя частина чоловічого населення і цьому є вагомі аргументи. Взуття неймовірно практична, зручна, продумана, адже розроблена для великих навантажень. Мода на Берци набирає обертів, але головне – потрібно знати, як правильно доглядати за берцями для продовження терміну служби. Та й доглянута взуття говорить про людину, яка вміє подбати про себе.

5 хвилин на день і ніяких проблем!

Зимові Берци купуються легко-досить заглянути в інтернет-магазин, зробити замовлення і чекати заповітної посилочки. Догляд зажадає трохи більше часу. Поводження з берцями передбачає 3 основних параметра:

  • Вони повинні бути чистими;
  • Берци слід зволожувати;
  • Своєчасно ремонтувати.

Увечері, прийшовши з вулиці додому, слід їх почистити, вимити і змастити. Перед виходом на вулицю змащувати вже буде марно, взуття повинна просочитися засобом по догляду. До щойно змащеного взуття більше липне пил. Бруд усувається вологою ганчіркою. Потім в хід пускається щітка, яка завдасть крем. Серветка для взуття допоможе втерти засіб краще. Вранці слід зайнятися поліруванням.

Не можна давати сольовий бруду розповзтися по взуттю, прийшовши додому-слід тут же її почистити.

Трохи про опади і еластичності

Берци, подібно до інших варіантів зимового взуття, наділені теплоізоляційними якостями. Баранячий жир допоможе впоратися з екстремально низькими температурами. Він утримує тепло, не дає пересихати шкіряному матеріалу. Під дощем вони не промокнуть, але вологості не уникнути. Якщо ви йдете в зливу, прийшовши додому, варто заповнити взуття до межі газетами. Процедуру повторити кілька разів. Соняшникова олія, що покриває верх берців, допоможе зберегти еластичність, забезпечуючи їх володаря комфортом при носінні.

Внутрішню поверхню взуття краще протерти оцтовою есенцією, провітрити. Така процедура потрібна берцам один раз на місяць. Навіщо? Це дозволить уникнути поширення грибка за матеріалом.

Якщо Берци починають пропускати воду-пора звернутися до майстра по ремонту! Красива і надійна взуття-це просто, чи не так?


Модули для Opencart