(098) 190-20-03
(063) 638-73-22
0
0

Ваш кошик порожній :(

Взуття потрібна кожній людині, і далеко не всі вміють її правильно підібрати. У підсумку все життя виходить якийсь експеримент, лотерея: при примірці все зручно, починаються будні для взуття, вона виявляється давить, тісної, розтягується. Щоб уникнути помилок при покупці слід звернути увагу на корисні поради від експертів.

Беріть на замітку наші поради

Вибираючи взуття слід, виходячи з особливостей кліматичного поясу, погодних умов, «панують» у вашій місцевості. Про цей нюанс мало, хто пам'ятає. Певна обувка - це суворі розрахунки, облік погоди в регіоні. Однак купуючи наші моделі, цей фактор не так важливий, адже будь-які черевики, Туфлі продумані дизайнерами до найдрібніших деталей і впливають факторів. На що варто зробити акцент при покупці?

  • Вибираючи осінні моделі, слід підбирати за розміром. Якщо хоча б трохи тисне, тисне, відкладіть цю пару, інакше дискомфорт в майбутньому забезпечений. Кровообіг не буде циркулювати в нормальному режимі, ноги замерзнуть.
  • Осінній холод не менш пронизливий, як і зимовий. Головна "місія" взуття-утримувати ноги в теплі і сухості. Слід придивитися до матеріалів, утеплювача. Хороший і перевірений варіант – взуття з натуральної шкіри. Вона "обіймає" ногу за розміром, дозволяючи "дихати".
  • Краще купувати туфлі, черевики на товстій підошві. Так ви уникнете ризику потрапляння вологи всередину, не будете відчувати камінчики на дорозі.
  • Для підлітка важливо простежити за наявністю щільного задника і носка. Стопа в такому взутті не деформується.
  • Каблук оптимального характеру вважається в 3-4 см.: центр ваги тіла не буде зміщуватися, це сприяє стійкості.
  • Фурнітура-один з основних моментів вибору: елементи декору прикріплені надійно.
  • Шви повинні бути якісними, без пропусків в рядках, перешкоджаючи попаданню вологи. Задні шви повинні бути в довжину до 3 мм для збереження форми взуття. Цей параметр зберігає ноги сухими.
  • Як визначитися з формою? Необхідно врахувати ширину стопи. Вузька нога добре виглядає в узконосой взуття, господареві широких стоп оптимально підібрати взуття з округлим носом.
  • Важливий колір, крій і вибирається модель до душі, від цього показника залежить комфорт, настрій.
  • Українські дизайнери, виробники не завищують ціни, роблячи її доступною будь-якій категорії покупців в порівнянні із зарубіжними аналогами. При цьому якість нітрохи не страждає.

Неважливо в якому куточку країни ви проживаєте, наше взуття забезпечить зручністю, приємними відчуттями і порадує вартістю!


Модули для Opencart