Під час експлуатації взуття враховуйте сезонність. Пам'ятайте, що взуття зі шкіри, замші, нубука не призначене для носіння у дощову погоду – натуральна шкіра не водонепроникна. Під час експлуатації шкіряного взуття можливе забарвлення підкладки, забарвлення ніг, панчох, шкарпеток. Претензії щодо забарвлення підкладки не розглядатимуться. Взуття на шкіряній підошві, лаковане та прошите також не рекомендується носити в дощову, снігову погоду, а також у місцях з ґрунтовим, кам'янистим покриттям. На кам'янистих покриттях і за низьких температур тонка шкіряна поверхня і лак можуть луснути.
Модельне взуття не можна носити по гравію, щебеню, на снігових та мокрих покриттях. Забороняється дотик взуття із лугами, кислотами та іншими хімічними речовинами.
Не допускайте надмірних механічних навантажень на взуття: удари, порізи та ін. які, як правило, призводять до псування шкіри, відриву підборів, підошви, фурнітури.
Правильно підбирайте взуття за розміром та повнотою стопи. Не слід купувати взуття, яке ширше за Вашу ступню. Не рекомендується також купувати взуття із звуженою шкарпетковою частиною при широкій ступні. У разі невідповідності розміру взуття та Вашої ноги можуть виникнути дефекти – зміна форми виробу, розходження швів, тріщини та розриви шкіри, поломка підборів тощо, які призводять до позбавлення гарантії на товар.
Не рекомендується носити ту саму пару взуття щодня.
Можливе фарбування устілок, підкладки та обсипання декоративного напилення на устілках та підкладці взуття браком не є.
Забороняється сушити взуття з використанням нагрівальних приладів (батарей опалення, печей, електроопалювачів). Взуття необхідно сушити за кімнатної температури, туго набиваючи мокре взуття папером. При сушінні можуть бути використані спеціальні пристрої для підтримки форми.
Зберігати взуття слід у сухому місці у картонній коробці, тканинному мішку або у спеціальній шафі.
Одягаючи та знімаючи взуття необхідно використовувати взуттєву ложку. Не тягніть взуття за ремені, гумки, декоративну фурнітуру під час одягання і не знімайте взуття, наступаючи на задник.
Взуття із звуженою шкарпетковою частиною передбачає і вузьку ніжку.
На взуття, що має шкіряну підошву, при експлуатації в умовах мінливого клімату обов'язково треба встановлювати профілактичний захист.
Нерівності у фарбуванні чи структурі матеріалу є природною характеристикою натуральної шкіри та не є дефектом.
Правила догляду за взуттям
На нове шкіряне взуття перед початком носіння слід нанести три-чотири шари просочувального засобу або крему. Шкіряне взуття необхідно чистити, використовуючи високоякісні засоби для догляду за взуттям.
Взуття із замші та нубуку слід чистити щіткою із жорсткою щетиною або спеціальною гумовою щіткою без застосування кремів.
Взуття, виготовлене з текстильних матеріалів, слід чистити вологою м'якою тканиною або щіткою без застосування кремів.
Взуття, виготовлене із синтетичних та штучних шкір, слід чистити м'якою вологою тканиною без застосування кремів.
Взуття, виготовлене з лакових шкір, слід чистити спеціальними засобами для чищення лакового взуття.
Щодня очищайте взуття від бруду та пилу м'якою, вологою ганчіркою або щіткою, а потім витирайте сухим. Категорично забороняється мити взуття у воді!
Для освіження кольору, надання блиску та захисту від дії навколишнього середовища рекомендуємо після чищення наносити на верх взуття тонкий шар взуттєвого крему. Взуттєвий крем підбирайте у колір основного покриття шкіри.
Шановний покупець!
Ви ознайомилися з Правилами експлуатації та догляду за взуттям. У разі порушення Правил, а також під час експлуатації взуття покупцем з нестандартною формою (невідповідним розміром) ноги, ми будемо змушені відмовити Вам у задоволенні претензій.
Виробник встановлює гарантійний термін 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу при дотриманні Правил експлуатації та догляду за взуттям.
При початку носіння взуття раніше настання відповідного сезону претензії до якості не приймаються. Гарантія не поширюється на набійки, устілки, фурнітуру.